Į pagrindinį puslapį Vilniaus Gedimino technikos universiteto tinklapis Informacija svečiams Informacija dėstytojams Nuorodų sarašas studentams Fakulteto katedros Distancinio mokymo puslapiai
Apie fakultetąStudijosMokslinė veiklaSkaitykite paskutiniuosius skelbimusFakulteto darbuotojaiVykstančios konferencijos

Puslapis svečiams

Atgal į pagrindinį puslapį
English version of this page
    Sužinokite mūsų fakulteto istoriją, susipažinkite su jo dėstytojais, studijų programomis ir moksline veikla.

Svarbiausios nuorodos ir paaiškinimai:

VGTU - tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto pagrindinis puslapis. Jame galite surasti informacijos apie visus jo fakultetus. Informacija pateikta lietuvių ir anglų kalbomis.

Apie mus - iš čia nuorodų pagalba atkeliausite į puslapius kuriuose pateikiama fakulteto istorija, Vilniaus miesto planas kuris padės rasti mus senamiesčio labirintuose, fakulteto dėstytojų kontaktinė informacija.

Katedros - Automatikos, Elektrotechnikos, Kompiuterių inžinerijos, Telekomunikacijų inžinerijos ir Elektroninių sistemų katedrų puslapiuose pateikiama informacija apie katedrą, jos mokslinių tyrimų kryptis, pateikiamos nuorodos į dėstytojų kontaktinės bei asmeninės informacijos puslapius, aprašomos kokie studijų dalykai dėstomi katedrų dėstytojais, katedroje įkurtas laboratorijas. Bendrajame katedrų puslapyje yra pateikiama katedrų kontaktinė informacija: adresai, telefono ir fakso numeriai, elektroninio pašto adresai.

Studijos - puslapis, kuriame sužinosite bendrąją informaciją apie studijų programas ir konkrečius bakalauro, diplomuoto inžinieriaus ir magistrantūros studijų programų aprašymus.

Mokslo puslapyje pateikiamos pagrindinės fakulteto mokslinių tyrimų kryptys ir laboratorijų vaizdai.


Kitos nuorodos:

Distancinis mokymas - šiame puslapyje pateiktos nuorodos į puslapius kuriuose pateikiamos užduotys savarankiškam darbui, testavimo programos.

Skelbimų ir Konferencijų puslapiuose rasite naujausius jūsų dėstytojų skelbimus ir informaciją apie vykstančias konferencijas.

 

 

VGTU | Svečiams | Dėstytojams | Studentams | Katedros | Distancinis apmokymas