Į pagrindinį puslapį Vilniaus Gedimino technikos universiteto tinklapis Informacija svečiams Informacija dėstytojams Nuorodų sarašas studentams Fakulteto katedros Distancinio mokymo puslapiai
Apie fakultetąStudijosMokslinė veiklaSkaitykite paskutiniuosius skelbimusFakulteto darbuotojaiVykstančios konferencijos

Puslapis studentams     

Atgal į pagrindinį puslapį

   Šis puslapis atveria prieš jus beveik visus elektronikos fakulteto tinklapio resursus. Čia pateiktos nuorodos nuves jūs į tuos puslapius kur galėsite sužinoti visas naujienas, savo egzaminų įvertinimus, perskaityti dėstytojų bei jūsų kolegų parašytus skelbimus. Žinokite apie savo fakultetą daugiau. 

Nuorodų sąrašas:

Šiame puslapyje pabandysime pateikti svarbiausių nuorodų sąrašą su trumpais paaiškinimais.

VGTU - tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto pagrindinis puslapis. Jame galite surasti informacijos apie visus jo fakultetus. Informacija pateikta lietuvių ir anglų kalbomis.

Svečiams, Dėstytojams - šių nuorodų tikslas - tinklapio puslapius sugrupuoti pagal vartotojų poreikius.

Katedros - Automatikos, Elektrotechnikos, Kompiuterių inžinerijos ir Elektroninių sistemų katedrų puslapiuose pateikiama informacija apie katedrą, jos mokslinių tyrimų kryptis, pateikiamos nuorodos į dėstytojų kontaktinės bei asmeninės informacijos puslapius, aprašomos kokie studijų dalykai dėstomi katedrų dėstytojais, katedroje įkurtas laboratorijas. Bendrajame katedrų puslapyje yra pateikiama katedrų kontaktinė informacija: adresai, telefono ir fakso numeriai, elektroninio pašto adresai.

Distancinis mokymas - šiame puslapyje pateiktos nuorodos į puslapius kuriuose pateikiamos užduotys savarankiškam darbui, testavimo programos.

Apie mus - iš čia nuorodų pagalbą atkeliausite į puslapius kuriuose pateikiama fakulteto istorija, Vilniaus miesto planas kuris padės rasti mus senamiesčio labirintuose, fakulteto dėstytojų kontaktinė informacija.

Studijos - puslapis, kuriame sužinosite bendrąją informaciją apie studijų programas ir konkrečius bakalauro, diplomuoto inžinieriaus ir magistrantūros studijų programų aprašymus.

Mokslo puslapyje pateikiamos pagrindinės fakulteto mokslinių tyrimų kryptys ir laboratorijų vaizdai.

Skelbimų ir Konferencijų puslapiuose rasite naujausius jūsų dėstytojų skelbimus ir informaciją apie vykstančias konferencijas.

Elektronikos įtaisų puslapyje pateikiamos žinios studijuojantiems Elektronikos pagrindus bei fizikinę ir funkcine elektroniką.

 

 

VGTU | Svečiams | Dėstytojams | Studentams | Katedros | Distancinis apmokymas