Sveiki atvykę į distancinio mokymo kursą „Mikrobangų puslaidininkiniai įtaisai“!!!

Šis kursas orientuotas į savarankiškas studijas. Čia pateikiamos žinios apie svarbiausius integrinių grandynų aktyviuosius elementus - dvipolius ir lauko tranzistorius, jų dažnines savybes ir veikimo spartos didinimo galimybes. Taip pat rasite žinių apie homostruktūrinius, heterostruktūrinius, karštųjų elektronų, analoginius tranzistorius bei puslaidininkinius Gano, griūtinius dreifinius, injekcinius dreifinius diodus.

Teorinė kurso medžiaga suskirstyta į tris skyrius. Po jų pateikiami kontroliniai klausimai ir užduotys. Išnagrinėję skyrių, Jūs turėsite galimybę pasitikrinti žinias, atlikdami testo užduotis. Visą medžiagą ar jos dalį galima parsisiųsti DOC bei PDF archyvuotais formatais.

Nesudėtingas valdymas ir patogus meniu leis Jums nesunkiai naršyti svetainėje bei susirasti reikiamą informaciją. Pateiktos nuorodos ir naujienos suteiks galimybę rasti papildomos naudingos informacijos ir įgyti daugiau žinių apie mikrobangų puslaidininkinius įtaisus.

Reikalavimai vartotojui:

Kurso vartotojas turi turėti kompaktinę plokštelę „Mikrobangų puslaidininkiniai įtaisai“, kompiuterį su kompaktinių plokštelių skaitymo įtaisu arba naudotis internetu (http://www.el.vtu.lt/electronics/). Rekomenduojamos naršyklės būtų: Internet Explorer (MSIE) 4.x, Netscape Navigator (NN) 4.x bei naujesnės jų versijos. Tinka Opera. Geriausiai tinka MSIE 5.0 naršyklė. Informacijai, pateiktai PDF formatu, peržiūrėti reikalinga laisvai platinama „AdobeAcrobatReader“ programa (http://www.adobe.com).


© Vilniaus Gedimino technikos universitetas 2003