Į pagrindinį puslapį Vilniaus Gedimino technikos universiteto tinklapis Informacija svečiams Informacija dėstytojams Nuorodų sarašas studentams Fakulteto katedros Distancinio mokymo puslapiai
Apie fakultetąStudijosMokslinė veiklaSkaitykite paskutiniuosius skelbimusFakulteto darbuotojaiVykstančios konferencijos

ELEKTRODINAMIKOS PAGRINDAI - VGTU Elektronikos fakultetas siūlo Jums "Elektrodinamikos pagrindų" disciplinos distancinio mokymo kursą, kuriame galėsite pastudijuoti teoriją, uždavinių sprendimo pavyzdžius bei patys išmoksite juos spręsti.

SKAITMENINIŲ SIGNALŲ APDOROJIMO PRIEMONĖS - Šis puslapis skirtas SSA priemonių laboratorinių darbų distanciniam mokymui. Jame išdėstyta keturių laboratorinių darbų teorinė medžiaga, testai ir užduotys. Tai leidžia savarankiškai atlikti šiuos laboratorinius darbus norimu laiku ir norimoje vietoje
KOMPIUTERIŲ ARCHITEKTŪRA nuotolinis studijų kursas orientuotas į savarankišką mokymąsi. Konspekto pavidalu yra pateikiama teorinė kurso medžiaga, studentai gali patikrinti savo žinias testų pagalba. Šio kurso rengimas buvo paremtas Mokslo ir Studijų Departamento prie Švietimo ir Mokslo ministerijos.
ŠIUOLAIKINĖS SSA PRIEMONĖS nuotolinis studijų kursas orientuotas į savarankišką mokymąsi. Konspekto pavidalu yra pateikiama teorinė kurso medžiaga, studentai gali patikrinti savo žinias testų pagalba. Šio kurso rengimas buvo paremtas Mokslo ir Studijų Departamento prie Švietimo ir Mokslo ministerijos.
LabVIEW distancinio mokymo kursas orientuotas į savarankišką mokymąsi. Konspekto pavidalu yra pateikiama teorinė kurso medžiaga. Čia jūs galėsite susipažinti su LabVIEW bei savarankiškai išmokti pagrindinius veiksmus su šia programine įranga.
OPTINIO RYŠIO SISTEMOS nuotolinis studijų kursas, orientuotas į savarankišką mokymąsi. Kursą sudaro: teorinė medžiaga, testai žinioms patikrinti, bei nuorodos papildomai informacijai gauti.
MIKROBANGŲ PUSLAIDININKINIAI ĮTASAI kursas orientuotas į savarankiškas studijas. Teorinėje kurso dalyje pateikiamos žinios apie svarbiausius integrinių grandynų aktyviuosius elementus. Greta teorinės medžiagos pasiūlyta įvairių nuorodų bei naujienų skyrelis. Įgytas žinias galima patikrinti specialiais testais.
Įvadas į skaitmeninius metodus. Pateikiamos žinios apie baigtinių skirtumų (BSM), baigtinių elementų (BEM), baigtinių skirtumų laiko srities (BSLSM), integralinių lygčių (ILM) metodus ir jų taikymą sprendžiant elektromagnetizmo uždavinius.
 

VGTU | Svečiams | Dėstytojams | Studentams | Katedros | Distancinis apmokymas