Optinio ryšio sistemos

 

SVEIKI ATVYKĘ Į ELEKTRONIKOS ĮTAISŲ DISTANCINIO MOKYMO KURSĄ!!!

 

Čia rasite žinių apie optinio ryšio raidą, elementus ir sistemas. Pateikiama temų "Optinio ryšio raida" ir "Optinio ryšio sistemų elementai" metodinė medžiaga bei temos "Optinio ryšio sistemos" turinys. Pastarosios temos metodinė medžiaga dar rengiama.

Temos „Optinio ryšio sistemų elementai“ teorinė medžiaga suskirstyta į skyrius, skyriai – į poskyrius, kurie yra nedidelės apimties. Skyrių pabaigoje pateikiami kontroliniai klausimai bei savarankiško darbo užduotys. Sisteminti žinias apie optinio ryšio sistemų elementus padės skyrių pabaigoje pateikiamos paskaitų metu naudojamos skaidrės. Išnagrinėję temą, galėsite pasitikrinti žinias. Atlikę savikontrolės testą, sužinosite, kiek klausimų atsakėte teisingai. Jūsų žinios bus įvertintos balais.

Norintiems daugiau sužinoti apie optinio ryšio sistemų elementus ir ieškantiems naujienų apie optines telekomunikacijas pateiktas nuorodų puslapis, kuriame yra nuorodų sąrašas su trumpais jų apibūdinimais.

Turinyje prie skyrių pavadinimų pateikti DOC ir PDF failai, kuriuos galima parsisiųsti. DOC failai yra suarchyvuoti savaime išsipakuojančiu (išsiarchyvuojančiu) RAR archyvu (versija 3.10).

Iškilus klausimams, Jūs galite susisiekti su kurso rengėjais elektroniniu paštu.

 

 

Techniniai reikalavimai ir paaiškinimai kurso vartotojui

„Optinio ryšio sistemų elementų“ metodinė medžiaga pasiekiama internetu arba iš kompaktinės plokštelės. Medžiagos peržiūrai reikalinga interneto naršyklė Internet Explorer 4.x, Netscape Navigator 4.x dar geriau tinka naujesnės paminėtų naršyklių versijos. Rekomenduojama naudoti ne senesnę kaip Microsoft Internet Explorer 5 naršyklę ir 1024*768 monitoriaus skyriamąją gebą. Norėdami   parsisiųsti skyriaus metodinę medžiagą DOC formatu, tiesiog paspauskite antDOC archyvo žymėjimaspaveikslėlio, esančio prie skyriaus pavadinimo. Išarchyvuojant nereikia pačios archyvavimo programos WinRar, nes failų plėtinys yra *.exe (executable) pavidalo - jis išsiarchyvuoja savaime. Tereikia paleisti failą su plėtiniu *.exe. Tekstiniams PDF failams peržiūrai reikalinga nemokamai platinama Adobe Acrobat Reader programa. Ją galima parsisiųsti iš www.adobe.com. Norėdami parsisiųsti PDF failą, tiesiog paspauskite kairįjį pelės klavišą antPDF failo žymėjimaspaveikslėlio, esančio prie skyriaus pavadinimo ir iš kontekstinio meniu pasirinkite "Save Targe As...". Norėdami atsidaryti arba parsisiųsti PPT formato skaidres, paspauskite antPPT failo žymėjimaspaveikslėlio, esančio prie skyriaus pavadinimo.


© Vilniaus Gedimino technikos universitetas 2003